MOPS Dębica

Strona główna


WNIOSEK O WYPŁATĘ REFUNDACJI PODATKU VAT ZA DOSTARCZONE PALIWA GAZOWE W 2023 R.

 

Chcąc wypełnić wniosek elektronicznie należy użyć do tego celu programu Adobe Reader i w bocznym panelu wybrać funkcję „Wypełnij i podpisz”. W przypadku wysyłania wniosku za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej należy wcześniej wypełniony dokument podpisać za pomocą profilu zaufanego, podpisu osobistego lub certyfikatu kwalifikowanego. Link do strony umożliwiającej podpisanie profilem zaufanym dokumentu: https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany

 

Wzór wniosku

wzór wniosku plik PDF

 

Najnowsze aktualności

„Gwiazdkowa zbiórka dla dzieci”

Przejdź do -

Informujemy, iż w miesiącu grudniu 2023r. trwa „Gwiazdkowa zbiórka dla dzieci”  z Placówek Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” w Dębicy.

Czytaj więcej o: „Gwiazdkowa zbiórka dla dzieci”

Andrzejkowy zawrót głowy

Przejdź do -

W prowadzonych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy ośrodkach i placówkach wsparcia dziennego, koniec listopada upłynął pod znakiem Andrzejkowych zabaw i wróżb.

Czytaj więcej o: Andrzejkowy zawrót głowy

Na wycieczce w Muzeum Bombek Choinkowych

Przejdź do -

Seniorzy z ośrodków wsparcia dziennego Senior +, prowadzonych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy wybrali się do Muzeum Bombek Choinkowych w Nowej Dębie.

Czytaj więcej o: Na wycieczce w Muzeum Bombek Choinkowych

Robi się zimno! -Coroczny Apel do mieszkańców miasta Dębica

Przejdź do - plakt%20informacyjny%20z%20adresami%20i%20numerami%20telefonów

W związku z okresem jesienno- zimowym, pogorszaniem się warunków pogodowych oraz obniżeniem temperatur, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy apeluje do mieszkańców miasta o zwrócenie szczególnej uwagi na osoby bezdomne, pozbawione miejsca zamieszkania i dachu nad głową, a także na osoby starsze i samotne.

Czytaj więcej o: Robi się zimno! -Coroczny Apel do mieszkańców miasta Dębica

Dzień Pracownika Socjalnego

Przejdź do -

21 listopada w całym kraju obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego- ogólnopolskie święto, ustanowione na mocy zapisu ustawy o pomocy społecznej z dnia 29 listopada 1990 r. Wskazany dzień 21 listopada, upamiętnia spotkanie, w miejscowości Charzykowy w roku 1989, pracowników socjalnych z Jackiem Kuroniem.

Czytaj więcej o: Dzień Pracownika Socjalnego

Nagroda za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej dla Kingi Chojeckiej- Krasoń

Przejdź do -

21 listopada obchodzony będzie „Dzień Pracownika Socjalnego”, który jest jednocześnie świętem wszystkich pracowników służb społecznych, ale w sposób szczególny pracowników socjalnych.

Corocznie  Minister Rodziny i Polityki Społecznej pani Marlena Maląg przyznaje nagrody specjalne za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej, aby podkreślić i zaakcentować wyjątkową pracę, jaką na co dzień wykonują pracownicy socjalni.

Czytaj więcej o: Nagroda za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej dla Kingi Chojeckiej- Krasoń

Informacja dotycząca pracy MOPS w Dębicy w dniu 17 listopada.

W dniu 17 listopada 2023 r. ( piątek) Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy będzie czynny do godziny 13:00.

Czytaj więcej o: Informacja dotycząca pracy MOPS w Dębicy w dniu 17 listopada.

10 listopada MOPS będzie nieczynny

Zgodnie z Zarządzeniem Wewnętrznym nr 4/2023 Dyrektora MOPS w Dębicy z dnia 13 stycznia 2023 r. w sprawie terminów dodatkowych dni wolnych od pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej  w Dębicy w 2023r., 10 listopada będzie dniem wolnym od pracy za 11 listopada, który przypada w tym roku w sobotę.

Czytaj więcej o: 10 listopada MOPS będzie nieczynny

Projekt socjalny ,,Pomocne ręce dla Seniora”

Przejdź do -

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy we współpracy z Ochotniczym Hufcem Pracy w Dębicy w miesiącu październiku 2023 r. zrealizowali projekt socjalny pn. ,,Pomocne ręce dla Seniora”. 

Czytaj więcej o: Projekt socjalny ,,Pomocne ręce dla Seniora”

Trwałość projektu Nr RPPK.08.03.00-18-0055/20-00 pn. „Sercem w seniora"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy w ramach trwałości projektu „Sercem w seniora” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, RPO WP na lata 2014-2020, Oś priorytetowa VIII Integracja społeczna, Działanie 8.3 Zwiększenie dostępu do usług społecznych i zdrowotnych zaprasza do skorzystania przez Seniorów z oferty programowej realizowanej w Domu Dziennego Pobytu „Senior+” pn. „ Dom Seniora” przy ul. Rzeszowskiej 15 w Dębicy.

Czytaj więcej o: Trwałość projektu Nr RPPK.08.03.00-18-0055/20-00 pn. „Sercem w seniora"