Bezinteresowna pomoc dębickim Seniorom przez Pracowników firmy OLIMP LABORATORIES Sp. z o. o.

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
30 stycznia 2018

Pracownicy firmy Olimp zebrali kwotę 860zł i przekazali ją pracownikom socjalnym z MOPS, pracującymi na co dzień z osobami starszymi. Za ofiarowane pieniądze zakupiono w aptece niezbędne środki opatrunkowe, plastry, podkłady, jednorazowe rękawiczki, kremy na odleżyny itp., które przekazano do Zespołu Usług Opiekuńczych. Zakupione przedmioty będą wykorzystywane przez opiekunki, świadczące niezbędną pomocy w domach osób chorych.  Jak podaje Pani Renata Plizga, kierownik Działu Usług Opiekuńczych, w wielu środowiskach często brakuje środków opatrunkowych. Ponadto dostarczono także pomoc rzeczową w postaci pampersów dla Seniorów, środków czystości. W paczkach znajdowały się miedzy innymi komplety pościeli, ręczników i kocy.

Dzięki otrzymanej pomocy w sytuacjach interwencyjnych, będzie możliwość zadbania o zdrowie Seniorów zgodnie z ich potrzebami.

Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy, Zespół do spraw Pogłębionej Pracy Socjalnej, Zespół Usług Opiekuńczych, a w szczególności
osoby niepełnosprawne, przewlekle chore, Seniorzy wymagający stałej pomocy, składają serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc pracownikom firmy Olimp. Dzięki Państwa hojności wiele osób będzie miało pomoc w tym najtrudniejszym czasie jakim jest choroba.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie
  • Powiększ zdjęcie