Nagroda za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej dla Kingi Chojeckiej- Krasoń

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
17 listopada 2023

21 listopada obchodzony będzie „Dzień Pracownika Socjalnego”, który jest jednocześnie świętem wszystkich pracowników służb społecznych, ale w sposób szczególny pracowników socjalnych.

Corocznie  Minister Rodziny i Polityki Społecznej pani Marlena Maląg przyznaje nagrody specjalne za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej, aby podkreślić i zaakcentować wyjątkową pracę, jaką na co dzień wykonują pracownicy socjalni.

Jesteśmy niezmiernie dumni, gdyż w tym roku nagroda w kategorii indywidualnej przypadła naszemu pracownikowi pani Kindze Chojeckiej- Krasoń.

Pani Kinga od osiemnastu lat pracuje w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Dębicy. Przez piętnaście lat pracowała jako pracownik socjalny, obecnie od października pełni funkcję kierownika Działu Integracji i Pomocy Środowiskowej. Jest bardzo zaangażowana w wykonywane obowiązki służbowe, nie boi się wyzwań, często sama inicjuje i podejmuje działania na rzecz rozwoju Ośrodka oraz poprawy sytuacji mieszkańców miasta w tym ich reintergację społeczną i zawodową.

W tym roku o przyznanie nagrody Ministra Rodziny i Polityki Społecznej płynęło 136 wniosków. Przyznano 15 nagród, 8 w kategorii indywidualnej i 7 w kategorii grupowej. Jesteśmy ogromnie dumni, że nagroda za wybitne, nowatorskie rozwiązania w zakresie pomocy społecznej przypadła naszej koleżance.

Uroczystego wręczenia nagrody dokonała pani Minister Marlena Maląg oraz Stanisław Szwed Wiceminister Rodziny i Polityki Społecznej. Obecni na gali, pani Marzena Socha dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy wraz ze swoim zastępcą panią Anną Sozańską oraz Burmistrzem Miasta panem Mariuszem Szewczykiem, także otrzymali podziękowania za pracę na rzecz społeczności lokalnej i dbania o wysoką jakość pomocy społecznej, czego widocznym odzwierciedleniem jest nagrodzona praca pani Kingi Chojeckiej- Krasoń.

Galeria

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie Nagroda Ministra Rodziny i Polityki Społecznej- certyfikat

  Nagroda Ministra Rodziny i Polityki Społecznej- certyfikat

 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie
 • Powiększ zdjęcie